Žaneta Čėsnienė

Intuityvioji mentorė / Dvasinio verslo ir lyderystės koučė

fb Žaneta Jūra

Esu trijų nuostabių vaikų mama, universiteto lektorė, vertėja; Reiki meistrė, Theta Healing (Teta gydymo), kvapų jogos, transformacinių meditacijų praktikė ir mokytoja, masažo specialistė, Intuityvioji mentorė, Dvasinio verslo ir lyderystės koučė, Akademijos PERKURK SAVE steigėja, direktorė, knygos PERKURK SAVE autorė ir dar daug kas.

Bet tai tik etiketės, kurias susikuriame vieni kitų patogumui ir paskui jomis puikuojamės. Puikavausi ir aš. Kai patekau į žymiausių Klaipėdos žmonių žinyną. Kai tapau universiteto dėstytoja. Kai įstojau į doktorantūrą. Namie turėjau net visą „garbės sieną“, nukabintą mano diplomais ir sertifikatais. Tačiau ilgainiui supratau, kad jokia etiketė neatspindi to, kas mes iš tiesų esame. Nes mes – beribis POTENCIALAS…

Daugybė mokymų, praktikų ir savistabos metų leido man perprasti mūsų potencialą ribojančių įsitikinimų, pasąmonės programų keitimo paslaptį ir sukurti paprastą, bet veiksmingą, naujausiais mokslo atradimais pagrįstą autentišką TRANSFORMACINĘ SAVIUGDOS PROGRAMĄ „PERKURK SAVE“, kuri leidžia išeiti iš bet kokių savęs suvaržymų ir sėkmingai įgyvendinti savo tikslus. Kokius tik nori. Analizuodama savo bei klientų patirtis, sudėjau savo įžvalgas į 5 žingsnių programą, aprašytą knygoje PERKURK SAVE. Kviečiu pokyčiams ir Tave!

MANO MISIJA?

Parodau gyduoliams, intuityvams, mentoriams, dvasinių praktikų vedliams, sąmoningumo mokytojams, arba norintiems tokiais tapti, kaip atpažinti, supakuoti ir pateikti savo DVASINES DOVANAS, ir nesijaučiant kaltu, UŽDIRBTI iš savo PAŠAUKIMO DAUGIAU. 

Tu esi Daugiau!

Žaneta

Kelias į laimingą gyvenimą?

Orientacija į išorinį pasaulį, aplinkybes, žmones mus stabdo. Kiek kartų sau sakėte:  „tai pradėsiu nuo pirmadienio“ arba „to imsiuosi, kai tik kažką pabaigsiu, sužinosiu, išmoksiu, praturtėsiu…“ ir pan. Tačiau įveikę vieną, tuoj susigalvojam kitą kliūtį, kurią ir vėl bandom įveikti, taip tik atitolindami savo laimę, bėgdami nuo jos, atidėdami „kitam kartui“. Dėl tokio užburto rato didėja įtampos, užklumpa nerimas, nepasitikėjimas….

Gilindamiesi į save (užsiiminėdami joga, meditacija, saviugda) pamatome, kokie netobuli esame, ir pradedame kovoti su pačiais savimi, bandydami įvairiais metodais save perlaužti. (Tokia buvo ir mano asmeninė patirtis.)

Kol neturime visuminio vaizdo, išbandome tik padrikus elementus ir negalime pasiekti ilgalaikių rezultatų. Dėl to sustojame neužbaigę, o neužbaigus užplūsta nusivylimas, prarandame pasitikėjimą savimi, ryžtą, entuziazmą… Ir vėl užsisukame tose pačiose problemose, įtampose, jaučiamės įstrigę.

Tai kur slypi paslaptis?

Paslaptis ta, kad mums nereikia su niekuo kovoti – nei su išoriniu, nei su vidiniu pasauliu. Reikia tiesiog pamilti save tokį, kokie esame, su visais savo netobulumais, trūkumais ir ydomis. Tai padeda stiprinti savo vidinį „Aš“, pasitikėjimą savimi ir supančiu pasauliu, tikėjimą, kad TU visada gali pasiekti tai, ko nori. Tu esi DAUGIAU. Tu – beribis POTENCIALAS!

Kaip to pasiekti?

Neapsiribojant gilinimusi į save, bet žengiant dar vieną žingsnį – gilinantis į savo „netobulumo“ priežastis, į savo vidines negatyvias programas, įpročius, nuostatas ir perkuriant save naujai. Paprastai tai sudėtinga padaryti be kolektyvinio palaikymo, be grupės energijos. Vienam visada sunkiau. Ten, kur suvienyti ketinimai, galima lengviau išsilaisvinti nuo vidinių įtampų, rūpesčių, suvaržymų ir daug efektyviau pasiekti džiuginančių pokyčių gyvenime. To ir linkiu!

Mano veikla

Ištrauka iš seminaro Klaipėdoje
Atsargiai! Traukos dėsnis veikia (2018 11 30)